cabezallo

Novas de AGAPEMA

Fase de Zona Olimpíada 2019

PROGRAMA FASE de ZONA

Xoves 25 de abril de 2019

 

10:30 Recepción de participantes, benvida e información sobre o desenvolvemento das probas e da sesión en xeral.

11:00 Comezo das probas para o alumnado

13:00 Remate das probas e despedida

 

SEDES

 

Os lugares de celebración da proba en cada zona son:

 

CORUÑA

IES Ramón Otero Pedrayo.

Av. Monelos, s/n A Coruña

 

SANTIAGO

Facultade de Ciencias da Educación.

Campus sur.

 

FERROL

IES de Canido

Rúa dos Navegantes s/n

 

OURENSE

CFR Ourense

r/ da Universidade, 18

 

LUGO

Círculo das Artes

Praza Maior.

 

VIGO

IES do Castro

r/ J. Gómez Posada Curros, 1

 

PONTEVEDRA

IES A Xunqueira

r/ Alexandre Bóveda

 

CENTROS INSCRITOS

CORUÑA

IES Alfonso X o Sabio

Colegio Internacional Eiris

CPR La Grande Obra de Atocha

Colegio de Fomento Montespiño

Colegio de Fomento Peñarredonda

CPR Plurilingüe Andaina

IES Plurilingüe Elviña

IES María Casares

IES Maruxa Mallo

IES As Mariñas

IES Monelos

IES Monte das Moas

Compañía de María

Colegio Marista Cristo Rey

CPR Nosa Señora do carme

 IES Ramón Otero Pedrayo

 

SANTIAGO

IES de Ames

IES Brión

CPI Camiño de Santiago

CPI Cernadas de Castro

CPI Dos Dices

IES Eduardo Pondal

IES Fernando Blanco

IES Manuel García Barros

Colexio Manuel Peleteiro

Colegio Nuestra Señora del Rosario

Colegio Nuestra Señora de los Remedios

IES nº1 de Ordes

IES plurilingüe Pedra da Aguia

IES Rosalía de Castro

Colegio San José de Cluny

IES Terra de Soneira

CPI Viaño Pequeno

IES Virxe do Mar

IES Xelmirez I

IES Xulián Magariños

CPI de Zas

 

FERROL

IES As Telleiras

IES Canido

IES Mugardos

IES Fraga do Eume

IES Punta Candieira

Colegio Sagrado Corazón

CPI de San Sadurniño

IES Terra de Trasancos

 

OURENSE

IES Castro de Baronceli

Colexio Plurilingüe Divina Pastora

IES Eduardo Blanco Amor

IES As Lagoas

IES Martaguisela

IES nº1 Carballiño

IES Ramón Otero Pedraio

Colexio Plurilingüe San José

Colegio Santa María

CPI Terras de Maside

IES Val Miñor

 

LUGO

IES Ánxel Fole

IES Basanta Silva

Colexio Fingoi

IES Francisco Daviña Rey

IES Leiras Pulpeiro

IES Lucus Augusti

CPI Luís Díaz Moreno

IES A Pinguela

IES Poeta Díaz Castro

Colegio San José

CPI San Tomé do Carballo

IES Sanxillao

 

VIGO

IES Auga da Laxe

IES Alexandre Bóveda

IES Álvaro Cunqueiro

IES Carlos Casares

IES Castelao

IES do Castro

IES do Barral

CPR Colegio Ángel de la Guarda

IES Coruxo

Colexio María Inmaculada - Carmelitas

Colexio Montesol

IES Politécnico

Colegio Plurilingüe Niño Jesús de Praga

IES Rosais 2

Escola Rosalía de Castro

Colegio San José de Cluny

IES San Tomé de Freixeiro

IES Santa Irene

IES Valadares

 

PONTEVEDRA

IES Castro Alobre

IES Monte da Vila

Ies Illa de San Simón

Colegio Los Sauces

Colexio Sagrado Corazón -Placeres

Colexio Sagrado Corazón

CPR Plurilingüe San Fermín

Colegio Internacional SEK-Atlántico

CPR Plurilingüe Abrente

CPR Plurilingüe Calasancio

IES de Soutomaior

CPI do Toural

IES Xunqueira I

 

O alumnado deberá ir provisto do seu DNI e no seu defecto, do carné do instituto para a súa posible identificación por parte da organización.

 

En cada zona seleccionaranse un número de participantes para a fase final proporcional o número de participantes nesa zona.

 

Para calquera aclaración Este enderezo de correo está a ser protexido dos robots de correo lixo. Precisa activar o JavaScript para velo.