cabezallo

Resultados Fase de Zona Olimpiada Galega 2018

As 40 mellores probas (ordenadas ALFABETICAMENTE) entre as 461 presentadas nas 7 Zonas da Olimpiada Matemática Galega 2018 son as seguintes:

 
A CORUÑA
 
Calvo Rodríguez, Iván  - IES Alfonso X O Sabio
Castro Sánchez, Iván  - IES Salvador de Madariaga
Ducjworth Juárez, Marta  - CPR Compañía de María
Maderuelo González, Daniel - IES Otero Pedrayo
Trigás Verdini, Miguel  - IES Salvador de Madariaga
 
FERROL
 
Fernández Hermida, Martín - CPI As Mirandas
González González, Fernando - CPR Sagrado Corazón
Ladero Gómez, Andrés   - IES As Telleiras
 
LUGO
 
Alonso Mourelle, Marta  - IES Enrique Muruais - A Pontenova
Díaz Arias, Esteban  - IES Sanxillao
Fontenlos Ferreiro, Marcos - IES Xoán Montes
García Álvarez, Yago  - IES Sanxillao
Sierra Rouco, Uxía  - IES Muralla Romana
 
OURENSE
 
Álvarez Fernández, Sofía - IES Martaguisela
Feijoo Gómez, Eva  - IES Eduardo Blanco Amor
Padrón Rodríguez, Martín - IES As Lagoas
Rodríguez Cerviño, Iván  - CPI Terras de Maside
Rodríguez Rodríguez, Clara Yuemí - CPR Divina Pastora
 
 
PONTEVEDRA
 
Carrascal Prado, Manuel  - IES Valle Inclán
Diz Castro, Miguel  - IES Castro Alobre
Méndez Calvo, Alejandra  - CPR San Fermín
Pardo Carballo, Andrés   - IES Gonzalo Torrente Ballester
Varela Bernárdez, Roi  - IES Gonzalo Torrente Ballester
Valle González, José  - IES Faro das Lúas
 
SANTIAGO
 
Alonso Simón, Laura  - IES de Cacheiras
Aller Vidal, Emma  - Colexio Peleteiro
Amoedo Fontoira, Alejandro - Colexio Peleteiro
Del Río Belda, Miguel  - Colexio Peleteiro
Otero Piñeiro, Pedro  - Colexio San Xosé de Cluny
Ramallo Blanco, Manuel  - IES A Cachada
Sánchez Iglesias, Yago  - IES Rosalía de Castro
 
VIGO
 
Álvarez González, Xandre - IES Primeiro de Marzo
Baqueiro Leyenda, María  - IES Primeiro de Marzo
Barreiro Delgado, Diego  - IES Álvaro Cunqueiro
Díaz Del Río, Ramón  - Colexio San Xosé de Cluny
Domínguez García, Laura  - IES Os Rosais II
González Medina, Arturo  - IES do Castro
Rivas López, Candela  - Colexio San Xosé de Cluny
Vázquez Pérez Iván  - Colexio San Xosé de Cluny
Vieitez Lorenzo, Paula  - IES San Tomé de Freixeiro
 
 
Parabéns ás/aos 40 finalistas (programa da fase final) e moitas grazas ao resto pola vosa participación neste evento.