cabezallo

Fase de Zona Olimpíada 2022

 

FASE DE ZONA - XOVES 21 de ABRIL ás 11h

 CENTROS INSCRITOS e LUGARES de CELEBRACIÓN da FASE de ZONA

ZONA A CORUÑA (Facultade Ciencias da Educación - Campus de Elviña)


IES Plurilingüe Elviña
IES AFONSO X O SABIO
Santa Maria del Mar (Jesuitas)
COMPAÑÍA DE MARÍA
CPR Liceo la Paz
Colegio Peñarredonda
IES Eduardo Pondal-Ponteso
COLEGIO DE FOMENTO MONTESPIÑO
IES Eusebio da Guarda
Colegio Obradoiro
IES María Casares
IES A Sardiñeira

ZONA FERROL (IES de Canido)

IES Ortigueira
CPR Plurilingüe Cristo Rey
CPI de San Sadurniño
IES CASTRO DA UZ
IES TERRA DE TRASANCOS
IES Canido
IES DE MUGARDOS
CPR Sagrario Corazón

ZONA LUGO (Círculo das Artes - Praza Maior)

IES Leiras Pulpeiro
COLEXIO FINGOI
IES Plurilingüe San Rosendo
IES Anxel Fole
IES Gregorio Fernández
I.E.S. Muralla Romana
CPI Luis Díaz Moreno
IES Muralla Romana
IES Sanxillao
IES Río Miño
IES A Pinguela

ZONA OURENSE (CFR - A. Cuña)

CPI Virxe da Saleta
IES UNIVERSIDADE LABORAL
CPI Virxe da Saleta
Colexio Marista Santa María
IES Otero Pedrayo
IES As Lagoas
C.PR Mª Auxiliadora Salesianos
Colegio Miraflores Ourense
IES NÚMERO 1
I.E.S.EDUARDO BLANCO AMOR
IES Martaguisela

ZONA PONTEVEDRA (IES A Xunqueira 1)

IES GONZALO TORRENTE BALLESTER
CPR SEK-Atlántico
CPI Plurilingüe Alfonso VII
CPI DO TOURAL
CPR Sagrada Familia Filipenses
COLEXIO PLURILINGÜE ABRENTE
CPR SAGRADO CORAZÓN DE JESÚS
IES Johan Carballeira
IES Sanxenxo
Sagrado Corazón Placeres
IES ILLA DE SAN SIMÓN
IES CASTRO ALOBRE
I.E.S. A XUNQUEIRA I
IES MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ
Colegio Juan Sebastián Elcano
COLEGIO LOS SAUCES PONTEVEDRA
CPR PLURILINGUE SAN FERMÍN
IES de Ponte Caldelas

ZONA SANTIAGO (Facultade Ciencias da Educación - Campus Norte Avda Xoán XXIII)

CPI DOS DICES
IES de Valga
Colegio San José de Cluny
IES DE BRIÓN
IES EDUARDO PONDAL
IES MARUXA MALLO
IESP de Ames
IES Xulián Magariños
IES Espiñeira
IES DE CACHEIRAS
C.P.I. Ponte Carreira
IES Milladoiro
Nuestra Señora de los Remedios

ZONA VIGO (IES Castelao)

María Auxiliadora Vigo
IES Do Castro
San José de la Guía
IES de Chapela
colexio Niño Jesús de Praga
CPI de Cova Terreña
IES A SANGRIÑA
IES República Oriental Uruguai
IES Alvaro Cunqueiro
IES A Sangriña
IES CASTELAO
Fundación Escuelas Nieto
Colegio de Fomento Montecastelo
IES Alexandre Bóveda
IES do Barral
Colegio San José de Cluny
IES CARLOS CASARES
IES Pedra da Auga
Colexio Montesol
IES Val Miñor

 

A fase final celebrarase en Lugo o xoves 27 de maio, e consistirá na resolución de 5 problemas coas mesmas bases que a fase de zona. O lugar de convocatoria é o Círculo das Artes situado na Praza Maior de Lugo ás 11:30h