cabezallo

Resultados Fase de Zona 2022

Os 40 finalistas que clasifican para a Fase Final Galega son 2022:

A CORUÑA

Alonso-Jáudenes Paz, Pilar - IES Eusebio da Guarda - Coruña
Cambre Culebras, Sofía - CPR Compañía de María - Coruña
Fernández Parada, Pablo - CPR Liceo La Paz - Coruña.
González Prego, Xosé - IES Eusebio da Guarda - Coruña
Lazari García, Irene - CPR Compañía de María - Coruña
Sierra Jácome, Hugo - IES María Casares - Oleiros

FERROL

Fernández Pernas, Noelia - IES Terra de Trasancos - Narón
Gil Méndez, Carlos - IES Terra de Trasancos - Narón
González Yáñez, Tomás José - CPI San Sadurniño

LUGO

Avilés López, Antón - IES Sanxillao
Engroba López-Boado, Pablo - IES Sanxillao
Fernández de Arriba, Francisco - CPI Luis Díaz Moreno - Baralla
López Quiroga, Isabel - IES Leiras Pulpeiro
Pedrido González, Rubén - IES A Pinguela - Monforte

OURENSE

Amado Freire, Xavier - CPI Virxe da Saleta - Cea
López Civeira, Antía - IES nº1 - O Carballiño
Mosquera Ollero, Diego - CPR Maristas Sta. María
Navarro Pérez, Arón - CPI Virxe da Saleta - Cea
Trelles Fernández, Iago - IES Universidad Laboral

SANTIAGO

Asorey Rendo, Xosé - IES de Ames - Ames
Blanco Iglesias, María - IES de Cacheiras - Teo
Blanco Jiménez, Adrián - IES de Cacheiras - Teo
Cabañas López, Eduardo - IES Xulián Magariños - Negreira
González Requeijo, Irene - IES Eduardo Pondal - Santiago
Sánchez Rendo, Mateo - San José de Cluny - Santiago

PONTEVEDRA

Hugo Abal Martínez - CPR Sek-Atlántico - Poio
Carla Acosta García - IES Illa de San Simón - Redondela
Paula Carro Diéguez - CPR Sagrado Corazón de Jesús - Pontevedra (s)
Elía Crespo Pérez - IES Illa de San Simón - Redondela
David Lago Alonso - IES Illa de San Simón - Redondela
Sara Otero Meis - CPR Plurilingüe Abrente - Sanxenxo
Javier Rodríguez Seijas - IES de Sanxenxo

VIGO

ALICIA CARVAJAL AGUADO - IES ÁLVARO CUNQUEIRO
ANXO GÓMEZ RODRÍGUEZ - IES VAL MIÑOR
RODRIGO DE EVAN VILLANUEVA - SALESIANOS VIGO
RODRIGO LASO SESTELO - SALESIANOS VIGO
MARTA LÓPEZ CASTRO - CPI COVATERREÑA
SAMUEL JESÚS MÁRQUEZ RODRÍGUEZ - IES ALEXANDRE BÓVEDA
LUCAS MARTÍNEZ DOMÍNGUEZ - IES A SANGRIÑA
EMILIO VILAS GÓMEZ - NIÑO JESÚS DE PRAGA

 

A fase final galega celebrarase en Lugo o xoves 26 de maio de 2022.

A convocatoria será ás 11:30h no Círculo das Artes de Lugo situado na Praza Maior.

A entrega de premios e nomeamento de finalistas para a fase española terá lugar ese mesmo día ás 17:30h no Pazo de San Marcos de Lugo.

Podes acceder ao programa completo premendo aquí

Moitas grazas a todos/as pola vosa participación.